Адреналіновий weekend на Волині

      «Адреналіновий wekend на Волині» - саме під такому назвою 12 липня у місті Луцьку відбувся третій турнір у залік чемпіонату міста з більярду 2014 року.

Назву турніру дало місце проведення – більярдний клуб «Adrenalin» спортивно-оздоровчого комплексу «AdrenalinSiti».

      Вперше рейтинговий турнір був одноденним і виїздним. Спробувати свої сили у "динаміці" виявили бажання 16 учасників. Як завжди турнір проходив у два етапи - груповому та з вибуванням після поразки.

      Група «А» виявилася сильною і за складом учасників і за пізніше показаними результатами. До «олімпійки» з трьома перемогами вийшов В.Крупич та двома – В.Босик.
      У групі «В» до ¼ вийшли А.Дєдул та дебютант цьогорічного чемпіонату Сергій Федаюк.

      У групі «С» без проблем груповий етап подолав фаворит квартету О.Грицюк. За другу путівку вирішальною стала зустріч між Сергієм Матвійчуком та Сергієм Лишканцем. Матвійчуку лише у останньому шарі у контровій партії вдалося перемогти абсолютного дебютанта змагань під егідою КМФСБ.

      Склад групи «D», а це Герасимчук, Юдін, Асірєєв та Максимюк вказував на те, що нікому легко за вихід до плей-оф не буде. Сильнішими у цій боротьбі виявилися І.Максимюк та М.Асірєєв.       "Сліпий" жереб звів у ¼ фіналу такі пари – Крупич-Дєдул, Босик –Максимюк, Федаюк-Матвійчук, Грицюк-Асірєєв.

      Результати цієї стадії змагань виглядають так:

      Федаюк-Матвійчук 2-0 (8-5, 8-4)
      Крупич-Дєдул 2-0 (8-5, 8-5)
      Грицюк-Асірєєв 2-0 (8-5, 8-0)
      Босик –Максимюк 2-1 (5-8, 8-6, 8-4)

      У перерві між вирішальними поєдинками гостем змагань став чемпіон Європи серед ветеранів, майстер спорту, славетний майстер з виробництва більярдних київ Іван Іванович Ариванюк. Він представив колекцію своїх робіт, поділився принципами їх виготовлення та дав майстер-клас гри на більярді.

      У півфіналах Вікор Босик впевнено переміг Олександра Грицюка 2-0 (8-7, 8-6), а стрімко прогресуючий Віталій Крупич взяв гору над відкриттям цього турніру Сергієм Федаюком 2-1 (8-5, 6-8, 8-7).

      У матчі за третє місце, розлючений поразкою у півфіналі, Грицюк не залишив жодного шансу Федаюку 2-0 (8-0, 8-1)/

      У вечірньому фіналі зійшлися більярдисти, які змагалися в одній групі "А" - Віктор Босик та Віталій Крупич. Втомлені майже безперервними іграми гравці не показали іскрометної гри, але боротьба, як і належить фінальному поєдинку, була впертою. 1-1 після двох партій. У вирішальній партії Крупичу завдяки блискучим ударам та "декільком посмішкам фортуни" вдалося перемогти. Перше "золото" для Віталія! Вітаємо!

      Після цього турніру рейтинг КМФСБ 2014 року очолив Віктор Босик із 142 балами, на другомі місці Олесандр Грицюк - 140, Максимюк Ігор третій - 136, на четвертому місці Віталій Крупич -128, п'ятий Антон Дєдул - 126 балів.

      Кузнецовська міська федерація спортивного більярду дякує за сприяння у проведенні турніру адміністрації більярдного клубу «Adrenalin» та службі таксі «22-2-22».

Додаткова інформація

Пошук по сайту