Дебютна звитяга Крупича в новому сезоні

Великою кількістю цікавих зустрічей, першим п'єдесталом Андрія Пупенка та класичним фіналом "Босик-Крупич" - ось чим увійде в історію місцевого більярду ІІ рейтинговий турнір з динамічної піраміди

Склад учасників турніру був суттєво послаблений відсутністю Цапенка, Гряділя, Федіни, Ляшика та Заскалька. Зате до після ковідної перерви повернулися Микола Басюк та Геннадій Дядечко.

Жереб подарував вже в першому турі декілька інтригуючих зустрічей. Ткачук у контрі бере верх над Продащуком. Левчук у фірмовому динамічному стилі обігрує Федаюка. У матчі-перестрілці Ткач поступається Яромичу 1-3

Два поспіль чудові камбеки вдалися Сергію Маєвському. Спочатку він програючи 0-2 за партіями і 4-7 у третій, зумів вирвати перемогу. На куражі він відігрує гандикап у дві партії і в Олега Ткачука.-3-2

У матчі Пупенко-Дядечко,наймолодшого і найстаршого учасників за вихід у чвертьфінал, доля у контровій партії посміхнулася Андрієві. На цій же стадії Басюк і Яромич не змогли скласти конкуренції Лукашу і Продащуку відповідно.

У чвертьфіналах всі потенційно напружені поєдинки, за виключенням одного, такими не стали. Босик постійно поступаючись в рахунку у матчі із Продащуком, у контрі серію із свояків доповнив чужими. Як наслідок, 8-4 і 3-2 за партіями загалом

Пупенко просто катком проїхався по амбіціях на перемогу Левчука 3-0. Максимюк долає 3-0 Лукаша, перериваючи серію невдалих матчів проти саме Володимира. Після 0-2 від Крупича всі чекали камбек від Маєвського,але ліміт на вольові перемоги в Олександровича на цей турнір був вичерпаний.

Молодечого запалу Андрія Пупенка у півфіналі проти Віктора Босика вистачило лише на перемогу в одній партії. 4-1 на користь Босика і путівка в фінал.

Після 3-0 на користь Віталія Крупича у матчі з Ігорем Максимюкомі здавалось інтрига померла. Але Максимюк нав'язує боротьбу, бере дві партії і має три шанси при рахунку 7-7 у шостій. Все вирішує фантастичний по складності свій від Крупича і він у фіналі.

Теорію про те, що фінал рідко буває видовищнішим за півфінали чи чвертьфінали підтвердили своїм матчем перший і другий номер рейтингу федерації Віктор Босик та Віталій Крупич. Ігрова перевага по черзі була на боці суперників, гравці отримали по три "вікторії" і матч якось планово перейшов до вирішальної контрової. Крупич захоплює ініціативу веде 6-1, Босик видає непогану серію із 4 куль і помиляється із виходом під свояка. Декілька відіграшів і Віталій наважується на надскладний свояк і... забиває. Переможний чужий став справою техніки. 4-3 на користь Крупича.